Leden van NOA Sector Grootbedrijven krijgen dinsdag 9 december een dag vol vakmanschap, inspiratie, gezelligheid en een flinke dosis livemuziek.
We starten met een gezamenlijke lunch vanaf 12.00 uur. Daarna volgt onze Ledenvergadering met een korte agenda waarin we jullie meenemen in de laatste ontwikkelingen binnen de sector.
Het middagprogramma wordt ons aangeboden door Theo Wouters, samen met Liza & Baldwin ontvangen zij ons met een heerlijke inlooplunch vanaf 12.00 uur bij Wouters Totaal Afbouw in Amersfoort. Om 13.00 uur trappen we de ledenvergadering af.
Speciale gast: Mark Hoofd van AFAS Software.
Mark geeft een kijkje in de keuken: hoe AFAS werkt, hoe ze de 4×9-uur-werkweek vormgeven, welke tools ze gebruiken en hoe ze omgaan met groei en uitdagingen. Reken op een interactieve sessie - geen powerpoint-monoloog, maar een inspirerend gesprek vol herkenbare praktijkvoorbeelden.
We genieten van een dinerarrangement in het theater, waarna we ons laten meevoeren door het Projectorkest (powered by Lisiduna). Theo Wouters blaast letterlijk de sterren van de hemel, begeleid door 50 muzikanten, strijkers, solisten, backinggroep Wild Voices en showballet Studio Pauline. Een wervelend Top 2000-concert vol disco, rock, Nederlandse hits en de mooiste ballads, de perfecte decemberavond.
Locatie: Wouters Totaal Afbouw,
Adres: Wiekenweg 35, Amersfoort
Aanvang: 12.00 uur
Let op: het aantal plaatsen is beperkt. We beschikken over slechts een beperkt aantal exclusieve kaarten, dus snel aanmelden is echt een must. Er kunnen maximaal 2 personen per bedrijf deelnemen.
Om er zeker van te zijn dat je geen robot bent, is het mogelijk dat het systeem je vraagt een eenvoudige optelsom te maken. Je moet dit antwoord dan verplicht geven om het formulier te kunnen verzenden.